SKANDALOZE: A ËSHTË KJO SHKELJA E RRADHËS E SHPEND AHMETIT? (DOK)
SKANDALOZE: A ËSHTË KJO SHKELJA E RRADHËS E SHPEND AHMETIT? (DOK)
14.09.2016 | 10:35
SKANDALOZE: A ËSHTË KJO SHKELJA E RRADHËS E SHPEND AHMETIT?(DOK)
Ekskluzive: Babai i Zëdhënësit të VV’së dha lejen për ndërtimin e Kishës në oborrin e UP’së
Ekskluzive: Babai i Zëdhënësit të VV’së dha lejen për ndërtimin e Kishës në oborrin e UP’së
09.09.2016 | 18:30
Hamdi Vraniqi dha lejen për ndërtimin e Kishës Serbe në Oborrin e Universitetit të Prishtinës. I
Qytetari, Arsim Bajramit: Trego sa para duhet me ti dhanë ryfshfet për ta regjistruar djalin në Mjekësi (Foto)
Qytetari, Arsim Bajramit: Trego sa para duhet me ti dhanë ryfshfet për ta regjistruar djalin në Mjekësi (Foto)
09.09.2016 | 18:26
Mllefi qytetarë nuk ka të ndalur dhe se dita-ditës ai po shpeshtohet. Pyetjet e tyre në drejtim të
Kadri Veseli: Fermerët që janë dëmtuar nga sëmundja gungore do të kompensohen
Kadri Veseli: Fermerët që janë dëmtuar nga sëmundja gungore do të kompensohen Kadri Veseli, Kryetari i Kuvendit të Republikës së Kosovë, ka deklaruar se
Përmbyllet me sukses projekti -Përkrahje Partnerëve Social-
Përmbyllet me sukses projekti -Përkrahje Partnerëve Social- Ky projekti “Përkrahje e Partnerëve Social” e ka arritur qëllimin e tij, që ka
Marrëveshje bashkëpunimi në mes të Kosovës dhe Maqedonisë
Marrëveshje bashkëpunimi në mes të Kosovës dhe Maqedonisë Marrëveshje bashkëpunimi Kosovë-Maqedoni, Kryetari i Shoqatës së Kontabilistëve
AKP, Agjencia Kosovare e Privatizimit  shpërndan 20% për punëtorët e 14 ndërmarrjeve shoqërore
AKP, Agjencia Kosovare e Privatizimit shpërndan 20% për punëtorët e 14 ndërmarrjeve shoqërore (AKP) Agjencia Kosovare e Privatizimit, ka ekzekutuar vendimin për shpërndarjen
Nis vazhdimi i ndeshjes Shqipëri - Maqedoni
Nuri Seferi i kundërpërgjigjet Luan Krasniqit, ja çfarë thotë/ FOTO
Xhaka, Januzaj, Shaqiri….lajm i madhë nga Fadil Vokrri
Kosovare Asllani ia shpreh dashurinë Kosovës nga Rio/ FOTO
Feniksi shënon fitorën e dytë
I rikthehet skandaleve Ivan Bogdanov, çfarë ka bërë ai sonte? (FOTO)
Galaxy S8 me ekran të ri Ky Telefon është telefoni i gjeneratës së ardhmes, Galaxy S8 pritet të jetë telefoni i parë që
Ja kush është njëri ndër shitësit më të madhaj i telefonave të mençur në tregun më të populluar në botë? Kompania e njohur e hulumtimeve të tregut IDC ka publikuar raportin e saj të fundit për tregun
Snapchat investon miliona dollarë për funksionin e ri! Snapchat qdo ditë e më shumë është duke bër investime kapitale, është duke blerë motorrin kërkues
Qdo ditë më shumë po rritet numri i përdoruesve të internetit në Shqipëri Qdo ditë më shumë po rritet numri i përdoruesve të internetit në Shqipëri. Aplikacionet si Viber
Së shpejti iPhone 7 nga Apple Nga 7 Shtatori, Apple do të prezantoj modelin më të ri teknologjikë nga MacBook Pro dhe modelin e
Modeli më i ri nga Meizu Pro 7 Në internet tash më janë publikuar disa pamje të reja të modelit të ri të telefonit Meizu Pro 7.
Prishtinë
Temperature
Tiranë
Temperature
Shkup
Temperature